<

Суд заборонив діяльність проросійської партії Шарія

Цей запис опубліковано більш як рік тому
03:42 | 17.06.2022 / Новини / , /
Перегляди
91
/ коментарі 2

Восьмий апеляційний адміністративний суд Львова заборонив діяльність проросійської сили «Партія Шарія».

Про рішення суду пише Громадянська мережа ОПОРА.

Позивачем у справі виступило Міністерство юстиції України (за участі третьої сторони СБУ). Представника відповідача не було на засіданні, хоча очікувалось його включення онлайн, пояснюють активісти.

Майно та активи партії постановили передати державі.

Це вже дев’ята заборонена проросійська партія. Раніше під заборону потрапили: «Опозиційний блок», «Соціалісти», «Справедливість та розвиток», «Наші», «Держава» та «Блок Володимира Сальдо», Соціалістична партія України, Ліва опозиція.

Діяльність партії пов’язують з проросійським блогером Анатолієм Шарієм, що став обличчям минулої виборчої кампанії політичної сили.

На початку 2021 року Шарію оголосили про підозру у державній зраді й порушенні рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності тощо.

4 травня в Іспанії затримали Шарія на прохання українських правоохоронців, які внесли блогера до Інтерполу. Наступного дня підозрюваного у держзраді відпустили під підписку про невиїзд.
коментарів: 2
  1. Судом заборонена тільки назва партії, і по всьому! Сама ПП буде продовжувати існувати, але під іншою назвою з тими ж членами і її головою. Після нової реєстрації. Ось такі в нас державні чиновники, судова та прокурорська гілки влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Травня, Понеділок
19 Травня, Неділя