<

Стали відомі зарплати всіх голів ОДА: на якому місці Погуляйко?

Цей запис опубліковано більш як рік тому
03:26 | 17.05.2021 / Новини / , /
Перегляди
52
/ Коментарі відсутні

Стали відомі заробітні плати очільників областей за квітень. Найбільше з усіх голів ОДА минулого місяця заробив глава Луганської ОДА Сергій Гайдай. Він отримав 102 тисяч 927 гривень.

Про це повідомляє Слово і діло.

Після Сергія Гайдая, який, до слова, не перший місяць отримує найвищу зарплату серед своїх колег, на другій позиції вже звільнений з посади очільник Кіровоградської ОДА Андрій Назаренко. Його з/п – 66 тис. 690 грн. Таку солідну заробітну платіжку можна пояснити тим, що крім окладу і надбавок він отримав і компенсацію за невикористану відпустку – 27,8 тис. грн.

Ще п’ятеро керівників ОДА отримали за квітень більш як 57 тисяч гривень. Серед них і очільник волинської області Юрій Погуляйко. У компанії 57-тисячників також керівник Рівненської ОДА Віталій Коваль, Харківської – Айна Тимчук, Сумської – Василь Хома та Чернівецької – Сергій Осадчук.

Найбіднішим серед колег “губернаторів” у квітні виявився керівник Івано-Франківської обладміністрації Андрій Бойчук. У його зарплатній відомості – “скромні” 45 тисяч 643 грн.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

23 Липня, Вівторок
22 Липня, Понеділок