<

Швеція виділить Україні військову допомогу на $7 мільярдів

15:13 | 23.05.2024 / Новини / , /
Перегляди
20
/ Коментарі відсутні

Уряд Швеції виділить 75 мільярдів крон (близько 7 мільярдів доларів) на військову підтримку України протягом 3 років.

Про це повідомила пресслужба шведського уряду, – передає Укрінформ.

«Боротьба України проти загарбницької війни росії триває, і Швеція підтримуватиме боротьбу України стільки, скільки буде потрібно. Щоб посилити підтримку України, а також збільшити довгострокову перспективу, уряд і шведські демократи погоджуються запровадити рамки військової підтримки України на 2024–2026 роки. Швеція збільшить підтримку до суми 25 мільярдів шведських крон на рік», – йдеться у повідомленні.

В уряді повідомили, що з цією пропозицією загальна військова та цивільна підтримка України з боку Швеції становитиме понад 100 мільярдів шведських крон. Військова підтримка в Україні може надаватися у вигляді безоплатної передачі оборонного обладнання, фінансових внесків та фінансової підтримки для закупівлі оборонного обладнання.

Також в повідомленні зазначається, що підтримка України має надаватися таким чином, щоб не підірвати розбудову оборонного потенціалу Швеції і не зашкодити іншим необхідним реформам – для цього в програмі підтримки передбачено відхилення від цільового показника профіциту.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 Червня, Середа