Ще одна релігійна громада на Ковельщині перейшла до ПЦУ
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/391718558_701379572020457_1657387890086051198_n.jpg)
Парафія села Піща приєдналась до Православної церкви України.
Про це повідомили у Володимир-Волинській єпархії Православної Церкви України.
13-го жовтня архієпископ Матфей у приміщенні єпархіального управління зустрівся з парафіянами Свято-Казанського храму села с. Піща Ковельського району Волинської області, які під час зборів прийняли рішення про перехід з московського патріархату у Православну церкву України.
«Під час зустрічі було написано прохання на ім’я Високопреосвященного архієпископа Матфея щоб прийняти їх у клір Володимир-Волинської єпархії Православної Церкви України. Архієрей задовільнив їх прохання», – йдеться у повідомленні.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/391604984_701379392020475_7003186197236229740_n.jpg)
Слава Ісусу Христу!