Ще одна парафія на Ковельщині перейшла до ПЦУ
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/423312553_1769255720240605_6514121319144771705_n.jpg)
Парафія храму Покрови Пресвятої Богородиці села Солотвин, Майдан, Діброва Голобської громади на Ковельщині приєдналася до Православної Церкви України.
Про це написав священник Андрій Сех у фейсбуці.
«Вітаю громаду Покрови Пресвятої Богородиці села Солотвин, Майдан, Діброва в складі Волинської єпархії Православної Церкви України!!! Слава Богу за все!!! Слава Україні!!!» – йдеться у дописі.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/423134117_1769255680240609_7179652644959997626_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/423225594_1769255366907307_1947068498562503271_n.jpg)