Ще одна парафія на Ковельщині перейшла до ПЦУ
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/392832235_706698711481966_5702043709577641301_n.jpg)
Покинувши «московський патріархат», громада Святителя Миколая Чудотворця села Волошки Ковельського району ввійшла до Православної церкви України.
Про це повідомив декан округу протоієрей Андрій Сех, повідомляють на фейсбук-сторінці Волинської єпархії ПЦУ.
Парафіяни провели збори, проголосувавши за доленосне рішення. З ним представники громади звернулися до митрополита Луцького і Волинського Михаїла, який задовольнив прохання. На жаль, настоятель залишився вірним УПЦ, тож відтепер тут служіння звершуватиме інший панотець.
Отож, станом на 19-те жовтня 48 парафій (три – разом із настоятелями) влилися в єпархію ПЦУ після початку повномасштабної війни. А з часу одержання Томоса – це 129 громад і 16 священників.
Кацапські ФСБешні попи в печалі разом з своїми фанатами .