На Світязі біля озера спалахнув очерет
24-го червня у селі Світязь Шацької громади рятувальники ліквідували пожежу очерету — лихо трапилось в обідню пору на вулиці Набережній.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Волині.
Вогнеборці ДСНС з селища Шацьк оперативно провели розгортання і погасили полум’я водяним стволом, вчасно локалізувавши пожежу та зупинили поширення вогню за 15 хв після повідомлення на лінію 101.
«Яка ж причина? — спитаєте ви. – На жаль, відпочивальників зараз на озері багато, хто з них спричинив пожежу з необережності…» – йдеться у повідомленні.



