<

На Світязі біля озера спалахнув очерет

20:02 | 24.06.2026 / Шацьк / , , / Коментарі відсутні

24-го червня у селі Світязь Шацької громади рятувальники ліквідували пожежу очерету — лихо трапилось в обідню пору на вулиці Набережній.

Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Волині.

Вогнеборці ДСНС з селища Шацьк оперативно провели розгортання і погасили полум’я водяним стволом, вчасно локалізувавши пожежу та зупинили поширення вогню за 15 хв після повідомлення на лінію 101.

«Яка ж причина? — спитаєте ви. – На жаль, відпочивальників зараз на озері багато, хто з них спричинив пожежу з необережності…» – йдеться у повідомленні.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Червня, Середа