Рятувальники витягли «швидку», яка застрягла у Локачинській громаді
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/408127877_769056458599863_5773401286374514551_n.jpg)
5-го грудня близько опівночі один автомобіль швидкої допомоги, що прямував за викликом у село Колпитів Локачинської громади, опинився і у сніговому заметі.
Про це повідомляють на фейсбук-сторінці ДСНС Волині.
До будинку літнього чоловіка, який очікував на медиків, залишалося близько 200 метрів.
Тож, рятувальники 9 ДПРЧ м. Горохова транспортували пенсіонера з місця проживання до карети “швидкої”, відбуксирували автомобіль медичної допомоги із замету й супроводили до дороги з твердим покриттям.