<

Розповіли, скільки учасників на Волині зареєструвалися на НМТ-2024 та які предмет обирали

08:30 | 20.04.2024 / Новини / , /
Перегляди
30
/ Коментарі відсутні

На Волині на основну сесію національного мультипредметного тесту 2024 року зареєструвалося майже 11 тисяч учасників. Це значно більше, ніж у 2023 році.

Про перші підсумки розповіла завідувачка відділу ЗНО та моніторингових досліджень Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Алла Корнейко під час брифінгу ОДА.

11 квітня закінчилася реєстрація на основну сесію національного мультипредметного тесту-2024. За її словами, цьогоріч збільшилася кількість охочих скласти мультипредметний тест. Так, уже зареєструвалося майже 11 тисяч волинян, що на тисячу більше, ніж у 2023 році. В основному – це здобувачі загальної середньої освіти, тобто випускники шкіл. Їх майже 65 %. Близько 17 % складатимуть тест студенти коледжів та закладів фахової передвищої освіти. Менше 2 % – це учні закладів профтехосвіти.

«Вже другий рік поспіль бачимо тенденцію до збільшення кількості бажаючих складати національний мультипредметний тест випускниками минулих років. Якщо років три тому ми фіксували цифру сім відсотків, то цьогоріч – майже двадцять. Тобто, кожен п’ятий», – розповіла Алла Корнейко.

Що ж стосується предметів, то волиняни найчастіше обирали географію та англійську мову. На них реєструвався кожен третій учасник. Окрім того, досить велика кількість охочих складати біологію та українську літературу.

Аби перевірити факт реєстрації для проходження мультипредметного тесту, кожному слід перевірити свій персональний кабінет. Туди надходить сертифікат, який варто завантажити, роздрукувати і зберігати до часу проходження тестування. Також до персонального кабінету надійде запрошення для участі в НМТ-2024 (до 8 травня), де вказана інформація про дату, місце та час проведення тестування.

Насамкінець завідувачка відділу ЗНО та моніторингових досліджень ВІППО розповіла, що робити тим, хто з різних причин не зміг вчасно зареєструватися для проходження НМТ. Зокрема, з 10 по 15 травня відбудеться додаткова реєстрація. Також у цей час зможуть зареєструватися ті учасники, які реєструвалися в основний період, але з певних причин отримали відмову.

«Звертаємося до наших учасників з пропозицією, якщо є проблеми чи питання, якщо потрібна допомога, звертатися до Єдиного офіційного реєстраційного пункту, який створено на базі відділу ЗНО Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти за адресою: місто Луцьк, вулиця Винниченка, 31», – зазначила пані Алла.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

30 Травня, Четвер