<

Російські пропагандисти вигадали новий фейк про «сина Сирського»

05:04 | 22.02.2024 / Новини / , /
Перегляди
271
/ коментарі 2

Російські пропагандисти поширюють відеопровокацію з так званим «сином Сирського». Цей ролик є частиною масштабної ворожої ІПсО, спрямованої проти командування ЗСУ.

Про це повідомив Центр протидії дезінформації.

У рф намагаються скористатися тим, що у багатьох українців, зокрема військових, є родичі в рф. Цим вороги намагаються дискредитувати українців.

«Іван Сирський, який став героєм російських роликів, не є сином головнокомандувача ЗСУ. Він син колишньої дружини Олександра Сирського від її іншого шлюбу. Івана Олександр Сирський не всиновлював, а з його матір’ю розлучився ще у 2009 році», – пояснили у ЦПД.

Колишня дружина Олександра Сирського ще 14 років тому виїхала разом з дітьми та новим чоловіком до Австралії. З її родиною генерал-полковник Сирський не підтримує жодних стосунків.

«Не піддавайтеся ворожій пропаганді та довіряйте тільки верифікованим джерелам інформації», – закликають українців у ЦПД.
коментарів: 2
  1. от чесне слово , якби про того сриського так часто не згадували та не писали останнім часом, то хріна про того чуда, яке призначили зливати країну, хто знав би та відав .

  2. нашо там якогось сина видумувати, якшо старий пердун в стразах самостійно справляється зі знищенням наших пацанів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

23 Квітня, Вівторок
22 Квітня, Понеділок