<

Різдво та Новий рік: розповіли, чи будуть в Україні додаткові вихідні

11:43 | 12.12.2023 / Новини / , , /
Перегляди
587
/ коментарі 2

Наближаються новорічні та різдвяні свята, на честь яких українці щороку отримують додаткові дні відпочинку. Однак цього року через повномасштабну війну вихідні на Новий рік будуть не у всіх.

Про це пише УНІАН.

У 2024 році українці, як і завжди, відзначатимуть Новий рік 1-го січня. А дати Різдва та інших християнських свят будуть перенесені через перехід церкви на новоюліанський календар.

Також через перехід на новий церковний календар зміняться дати офіційних вихідних.

Вихідні на Різдво

Перший вихідний на зимові свята мав настати на честь Різдва. Вихідний на Різдво 25-го грудня випадає на понеділок – в цей день українці повинні були відпочивати.

Проте через дію воєнного стану в Україні всі додаткові вихідні та неробочі дні скасовуються. Однак у приватних компаніях роботодавці можуть надати їх на власний розсуд. У такому випадку у працівників буде вихідний на Різдво цього року.

Вихідний на Різдво 7-го січня скасовано законопроектом Верховної Ради. Цьогоріч 7 січня припадає на неділю, тож у понеділок вихідного не буде.

Вихідні на Новий рік

Новий рік є одним із офіційних свят, які передбачають додатковий неробочий день. Законом надається вихідний 1-го січня 2024 року.

Як і у випадку з Різдвом, вихідний 1-го січня 2024 року в Україні залишається на розсуд роботодавця через дію воєнного стану. Прийдешній Новий рік випадає на понеділок.
коментарів: 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 Квітня, Четвер