<

Путін, знищуючи Україну, привітав її з Днем перемоги

Цей запис опубліковано більш як рік тому
20:19 | 8.05.2022 / Новини / , /
Перегляди
779
/ коментарі 4

Путін привітав народ України з 77-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні, при цьому він заявив своїм спільникам на Донбасі, що «як і 1945 року, перемога буде за нами».

Про це пише Українська правда з посиланням на два звернення путіна, опубліковані на сайті кремля 8-го травня о 12:00.

У «привітанні лідерам та громадянам іноземних держав» путін звернувся «до лідерів та громадян Азербайджану, Вірменії, білорусі, Казахстану, Киргизії, Молдови, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, Абхазії, Південної Осетії, Донецької Народної Республіки, Луганської Народної Республіки, також народів Грузії та України».

Путін відділяв український народ від українського керівництва ще у 2020 році, але зараз його «привітання» зроблено на тлі війни проти України, яка триває понад два місяці, призвела до руйнувань міст та багатотисячних смертей українців.

Зараз у посланнях до лідерів і народів путін заявив, що «сьогодні спільний обов’язок – не допустити відродження нацизму, що приніс стільки страждань людям різних країн», а також «зберігати та передавати нащадкам правду про події воєнних років, спільні духовні цінності та традиції братньої дружби».

При цьому кремль повідомляє, що в «вітальних телеграмах» ватажкам так званих «ДНР» та «ЛНР» путін заявив, що «сьогодні наші військовослужбовці, як і їхні предки, пліч-о-пліч борються за звільнення рідної землі від нацистської скверни» і висловив упевненість, що «як і 1945 року, перемога буде за нами».

Крім того, 69-річний путін звернувся окремо до українських ветеранів Великої Вітчизняної війни, заявивши, що жертви, понесені в ім’я «спільної Перемоги», неможливо забути.

«Сьогодні нацизм знову піднімає голову та намагається насаджувати свої варварські, нелюдські порядки. Наш священний обов’язок – не допустити реваншу ідейних спадкоємців тих, хто був повалений у Великій Вітчизняній війні», – заявив він українським ветеранам Другої світової війни, яку сам називає ВВВ.
коментарів: 4
  1. А українофобія, знищення тисяч Українців, руйнування міст та сіл це хіба не нацизм?
    Нацист закликає недопустити до нацизму, а 140 млн. баранів йому підтакують, дурдом якийсь.

    • Дурдом в чистому вигляді. Викривили все: віру мову цінності і стала раша Олімпом рашиських богів.І рішили погратися…..жах

  2. щоб зрозуміти походження слова нацизм поттрібно подивитись на корінь цього слова нац. це національність яку рашка хоче знищити в Україні і не тільки. А ще в тих країнах де впарювали рускій мір.Небуде людей які люблять свою країну і свою націю не буде і країни

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 Квітня, Четвер