<

Проведуть службове розслідування щодо волинських посадовиць, які виписали собі премії

Цей запис опубліковано більш як рік тому
05:47 | 24.04.2021 / Новини / , , /
Перегляди
22
/ Коментарі відсутні

У обласній раді будуть з’ясовувати обставини, як дві посадовиці Рожищенського НРЦ виписували премії собі та своїм родичам.

Відповідне рішення ухвалили депутати Волинської обласної ради під час засідання сесії 21-го квітня, – пишуть Волинські Новини.

Зокрема, в обласній раді має бути створена комісія, яка проводитиме службове розслідування щодо дій директорки Рожищенського навчально-реабілітаційного центру Волинської обласної ради Тамари Сітовської та заступниці директора з навчальної роботи Рожищенського навчально-реабілітаційного центру Волинської обласної ради Наталії Савонюк, під час виконання нею обов’язків директора.

Згідно з інформацією обласної прокуратури, посадовиці ухвалювали рішення в умовах реального конфлікту інтересів і при цьому не повідомили про наявний конфлікт інтересів Волинську обласну раду чи Національне агентство з питань запобігання корупції.

Зокрема, директорка закладу видала і підписала накази про прийняття на роботу в реабілітаційний центр та преміювання свого чоловіка, виконувачка ж обов’язків директора видала і підписала наказ про видачу премії самій собі.

У березні цього року згаданих осіб рішенням Рожищенського районного суду було притягнено до адміністративної відповідальності.

Після голосування депутатка Юлія Вусенко запропонувала провести інформаційну кампанію серед працівників комунальних установ, аби вони розуміли, які їхні дії можуть вважатися корупційними. Бо, зауважує вона, іноді такі ситуації можуть виникати через незнання чинного законодавства.

«Такі корупційні випадки можуть виникати через недостатню поінформованість людей, які працюють в установах, не дотримуються законодавства і виписують премії. Давайте зробимо навчання і додаткове інформування про те, як треба розподіляти і виділяти кошти, враховуючи законодавство», – запропонувала депутатка.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22 Лютого, Четвер
21 Лютого, Середа