<

Прем’єр Латвії похвалив путіна за хорошу роботу з об’єднання Європи

09:13 | 8.06.2023 / Новини / , /
Перегляди
233
/ Коментарі відсутні

Прем’єр-міністр Латвії Кріш’яніс Каріньш вважає, що російському президенту володимиру путіну можна подякувати за «хорошу роботу» з об’єднання Європи вперше з 1945 року.

Як пише Європейська правда з посиланням на агенцію LETA, про це Каріньш сказав під час виступу на міжнародній конференції зі стратегічних комунікацій Riga StratCom Dialogue 2023.

Латвійський прем’єр підкреслив, що вступ України до НАТО – це єдиний спосіб зберегти мир в Європі в довгостроковій перспективі, інакше ж російська агресія рано чи пізно продовжиться, і мир ніколи не буде досягнуто.

Каріньш також підкреслив, що Захід – це не географічне утворення, а ціннісне, а лідер російського режиму Володимир Путін зробив хорошу роботу, об’єднавши Європу вперше з 1945 року.

«Дехто сприймає демократію і свободу як належне: мовляв, так було завжди. Річ у тім, що цього майже ніколи не було, і ми повинні це захищати», – сказав Каріньш, пояснивши, що український народ бореться і вмирає за свободу, демократію і цінності, тоді як Захід лише говорить про ці цінності.

Він запевнив, що Латвія готова допомагати Україні до її перемоги, тому що тільки перемога України може принести мир.

Конференція Riga StratCom Dialogue є щорічним заходом, організованим Центром передового досвіду НАТО зі стратегічних комунікацій, який цього року зібрав понад 600 учасників з 33 країн.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Травня, Понеділок
19 Травня, Неділя