<

Повідомили, скільки «нульових розмитнень» оформили на Волині в останній день дії закону

Цей запис опубліковано більш як рік тому
10:49 | 1.07.2022 / Новини / , /
Перегляди
643
/ 1 коментар

У межах Волинської митниці впродовж трьох місяців дії закону про «нульових розмитнень» 55 тисяч власників автівок скористалися цим правом.

Більша частина машин були оформлені на внутрішньому митному посту у Луцьку, розповіла Суспільному речниця Волинської митниці Валентина Черниш.

Зі слів речниці Волинської митниці, люди отримали пільг від держави відповідно до Закону про “нульове розмитнення” більше, ніж на шість мільярдів гривень.

За словами Сергія Томчука, заступника начальника регіонального сервісного центру, із 1-го квітня цього року і донині кількість охочих зареєструвати своє авто зросла утричі.

“Якщо за такий самий період минулого року було надано 6 935 послуг по реєстрації транспортних засобів, то на сьогодні за три місяці дії закону — 20 643 послуг було надано за реєстрацію транспортних засобів “, – говорить заступник начальника регіонального сервісного центру Сергій Томчук.

Останній день “нульового розмитнення”: на Волинській митниці таким правом скористалися 55 тисяч людей.

В останній день “нульового розмитнення” у регіональному сервісному центрі МВС у Луцьку, де власники хочуть зареєструвати свої транспортні засоби – черги.

“Якщо людина звернеться до митників 1-го липня і буде намагатися ввезти у вільний обіг своє авто, яке вона, можливо, ще привезла на територію України, то пільги швидше усього нараховуватися не будуть”, – каже речниця Волинської митниці Валентина Черниш.
один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

28 Лютого, Середа