<

Понад 50 людей загинули внаслідок вибухів у двох мечетях Пакистану

05:29 | 30.09.2023 / Новини / , /
Перегляди
64
/ Коментарі відсутні

У результаті вибуху на релігійному зібранні в південно-західній провінції Пакистану Белуджистан 29-го вересня загинули щонайменше 52 людини і ще десятки зазнали поранень.

Про це Радіо Свобода представники поліції та лікарні.

Ціллю вибуху в районі Мастунг, приблизно за 60 кілометрів від столиці провінції Кветти, стала процесія, присвячена святкуванню дня народження пророка Магомета, повідомив міністр інформації в тимчасовому уряді Белуджистану Ян Мухаммад Ачакзай.

Голова департаменту охорони здоров’я Мастунга Рашид Мохаммад Шахі зазначив, що в результаті інциденту постраждали 55 людей.

Близько 500 людей зібралися в Мастунгу на святкування, відоме як Маулід ан-Набі, під час якого мусульмани зазвичай проводять зібрання і роздають їжу бідним.

Наразі жодне угруповання не взяло на себе відповідальність за вибух, влада оголосила надзвичайний стан у лікарнях Кветти.

Белуджистан, найбільша провінція Пакистану, яка межує з Афганістаном та Іраном, регулярно стає мішенню для нападів ісламістських бойовиків, сектантських угруповань і націоналістичних сепаратистів.

Найвідоміше бойове угруповання в регіоні, заборонена Армія визволення Белуджистану, регулярно бере на себе відповідальність за напади на пакистанські сили безпеки.

Під час іншого інциденту щонайменше двоє людей загинули і ще п’ятеро дістали поранення у результаті вибуху в мечеті у північно-західному місті Пешавар, столиці провінції Хайбер-Пахтукнхва, що межує з Афганістаном.

Жодне угруповання поки не взяло на себе відповідальність за вибух, який стався під час п’ятничної молитви і, як повідомляють, зруйнував мечеть.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 Лютого, Четвер
28 Лютого, Середа
21:25
14
1
«Вибори та ІПСО» - Тарас Завгородній