<

Поліцейський з Волині розповів, як за допомогою fpv-дронів вистежує окупантів

18:42 | 9.04.2024 / Новини / , /
Перегляди
81
/ 1 коментар

Волинський боєць зведеного батальйону НПУ «Захід», капітан поліції з позивним «Смарт» Михайло Волянік розповів, як побратимами брав участь у визволенні населених пунктів Харківщини в 2022 році.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці поліції Волинської області.

Разом з побратимами поліцейський брав участь у визволенні населених пунктів Харківщини в 2022 році. Нині несе службу на одному з донецьких напрямків. Сфера його відповідальності – fpv-дрони, які є вкрай необхідними на лінії фронту.

«Разом з групою аеророзвідки наші поліцейські вистежують окупантів чи їхню бойову техніку, і за допомогою таких дронів-камікадзе завдають ударів точно в ціль. Тоді наш бойовий вихід вважається вдалим. Але до цього необхідно тривало і наполегливо готуватися», – зазначає боєць.

Нині про керування БПЛА інформацію можна знайти навіть в інтернеті. Однак найкраще – це безпосередньо вчитись на практиці, в далеких донецьких лісах, чим і займаються наші поліцейські, аби потім наносити удари на ураження.

Як-от цього ранку, коли fpv-дроном вдалось поцілити у ворожий бліндаж з окупантами. Однак це – потужна командна робота, яка складається і з роботи ударної групи управління fpv-дронами, і групи аеророзвідки, і артилерії.

«Пишаюсь своїми побратимами, які постійно вдосконалюються, навчаються новому, намагаються іти в ногу з часом, аби нищити окупантів. Великою мірою перемога залежить від сучасних технічних засобів, які вкрай необхідні на лінії фронту. І ми тут попереду, порівняно з ворогом», – каже поліцейський.
один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

30 Травня, Четвер