<

Підприємця з Волині, який переправляв за кордон військовозобов’язаних, покарали умовно

23:14 | 17.02.2024 / Новини / /
Перегляди
168
/ Коментарі відсутні

На Волині судили підприємця, який вносив до системи «Шлях» військовозобов’язаних чоловіків та переправляв їх за кордон. У якості водіїв він переправив 21 чоловіка.

Про це стало відомо з вироку Любомльського районного суду, пишуть Волинські новини.

Як ідеться у матеріалах справи, підприємець Вадим Г. з Любомля має ліцензію на міжнародні перевезення вантажів вантажними автомобілями, відповідно й персональний доступ до електронного кабінету перевізника системи «Шлях». Також водій мав доступ до персонального електронного кабінету іншого перевізника.

Скориставшись цим, з 2-го червня по 24-те жовтня 2022 року Вадим Г. вносив до системи «Шлях» військовозобов’язаних чоловіків в якості водіїв, хоча ці чоловіки не були в трудових відносинах ні з ним, ні з іншим перевізником, який про дії Вадима Г. не знав.

Таким чином підприємець допоміг перетнути кордон 21 чоловіку. Під час судового провадження між прокурором та обвинуваченим досягнуто угоди про визнання винуватості.

Суд затвердив угоду та призначив підприємцю Вадиму Г. покарання у виді п’яти років тюрми з позбавленням з позбавленням на один рік та два місяці права займатися діяльністю, пов`язаною із міжнародними перевезеннями вантажів вантажними автомобілями. Однак в підсумку це покарання Феміда замінила на півтора року умовного терміну.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 Квітня, Четвер