<

Під Одесою у ДТП маршрутка зіткнулась з бензовозом, загинули дев’ять людей

Цей запис опубліковано більш як рік тому
10:15 | 23.09.2019 / Новини / / Коментарі відсутні

21-го вересня в Одеській області переповнена людьми маршрутка влетіла у бензовоз. Загинули дев’ять осіб, ще четверо – травмовані.

Про це інформує поліція Одеської області.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

28 Червня, Неділя
27 Червня, Субота