<

Перебували в неволі ще з 2022 року: трьох волинян звільнили з російського полону

18:02 | 26.06.2026 / Новини / , / Коментарі відсутні

26-го червня з російського полону повернулися додому 160 українських захисників. Серед них – троє волинян. Усі вони перебували в неволі ще з 2022 року.

Про це повідомили у пресслужбі Волинської ОВА.

Серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Вони боронили Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

“Серед звільнених волинян:

  • Андрій Кулініч, 1996 року народження, із села Іванівка;
  • Павло Літвін, 1999 року народження, із села Гірка Полонка;
  • Олександр Пришко, 1990 року народження, із села Тарасове.

Дякуємо Президентові України та всій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей додому”, – йдеться в повідомленні.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

26 Червня, П’ятниця