<

Оштрафували посадовця ТЦК з Волині, який зняв з військового обліку 14 офіцерів запасу

08:32 | 19.02.2024 / Новини / /
Перегляди
370
/ Коментарі відсутні

На Волині посадовець ТЦК Андрій К. безпідставно виключив з військового обліку 14 чоловіків. Суд призначив йому 17 тис. грн штрафу.

Таке рішення виніс Ратнівський районний суд Волинської області, повідомляє видання Захід.нет

Як вказано у постанові суду, військовий Андрій К. служить у одному з ТЦК на посаді начальника мобілізаційного відділення. Протягом квітня 2022 року – лютого 2023 року посадовець давав своєму керівнику дані офіцерів запасу, яких треба виключити з військового обліку.

У матеріалах справи вказано, що за подання Андрія К. 14 офіцерів запасу виключили з обліку без належних підстав, вони також отримали право виїздити за кордон. У суді Андрій К. визнав свою провину.

На час воєнного стану постанови військово-лікарських комісій (ВЛК) щодо офіцерів запасу мають обов’язково затверджуватись штатною ВЛК регіону, інакше офіцер запасу не може бути виключеним з військового обліку. У цьому випадку документи були оформлені неналежно.

Справу розглянула суддя Оксана Свистун, яка дослідила усі матеріали та визнала військового винним у недбалому ставленні до служби, призначивши 17 тис. грн штрафу.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 Квітня, Четвер