<

[ОНОВЛЕНО] Організатори Євробачення оштрафували українців за футболки з закликом звільнити захисників Азовсталі

13:45 | 15.05.2024 / Новини / , /
Перегляди
258
/ Коментарі відсутні

Організатори «Євробачення-2024» оштрафували українську делегацію за футболки з принтом Free Azovstal Defenders в ефірі шоу. 

Про це розповіла alyona alyona в інстаграм, пише Українська правда.

Співачка розповіла, що з’явитися у футболках Free Azovstal Defenders було дуже ризиковою та складною задачею. Будь-які написи та бренди були заборонені, охорона перевіряла весь одяг і, якщо на ньому був напис, просили зняти його або ж заклеювали чорним скотчем. 

“Перед входом у залу наша команда вдягла футболки під свої інші футболки та кофти і змогли пройти з ними в грінрум.

Ми знали, що коли будуть показувати повтори виступів всіх артистів, то будуть показувати і саму делегацію. Тому коли до нас підійшла камера, наша команда швидко розкрилася і показали наш заклик на весь світ. Ми дуже ризикували, проте все вийшло. Відбилися просто фінансовим штрафом. Я неймовірно рада, що нам вдалося нагадати світу про наших військовополонених”, – написала реперка.

ОНОВЛЕНО. «Суспільне мовлення» не отримувало скарг чи штрафів за порушення правил «Євробачення», – йдеться в офіційний заяві мовника.

Раніше реперка alyona alyona написала в Instagram, що українську делегацію оштрафували за футболки з написом Free Azovstal Defenders («Свободу захисникам «Азовсталі»). Наразі слова «Відбилися просто фінансовим штрафом» вона видалила.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 Травня, Середа