<

[ОНОВЛЕНО] На Волині скасували обмеження енергопостачання

18:10 | 19.04.2024 / Новини / , /
Перегляди
174
/ Коментарі відсутні

У Волинській області для промислових споживачів вводять графіки обмеження споживання електричної потужності (ГОП).

Про це повідомили на фейсбук-сторінці ПрАТ «Волиньобленерго».

«За командою диспетчерського центру НЕК «Укренерго» на Волині для юридичних споживачів буде введено графіки обмеження споживання електричної потужності (ГОП) у п’ятницю, 19-го квітня з 18:00 до 22:00 в обсязі трьох черг», – йдеться у дописі.

Зазначають, що обмежувальні заходи стосуються великих промислових споживачів. На час дії ГОП промислові підприємства мають зменшити споживання електроенергії, про що їм повідомляють індивідуально.

Просимо підприємства, які будуть залучені до цих графіків, мають забезпечити виконання вимог щодо обмеження потужності.

У «Волиньобленерго» запевнили, що графіки обмеження споживання електричної потужності не застосовуються до населення.

«Закликаємо усіх споживачів допомогти енергосистемі України та з 08:00 до 22:00 мінімалізувати використання енерговитратних приладів. У жодному разі не вмикайте потужні прилади одночасно. Користуйтеся ними по черзі.

Просимо волинян зберігати холодний розум та спокій, не поширювати неперевірену інформацію та підтримувати один одного», – закликали енергетики.

ОНОВЛЕНО. Як згодом повідомили на фейсбук-сторінці ПрАТ «Волиньобленерго», на Волині 19-го квітня скасували графіки обмеження споживання електричної потужності

Для підприємств Волинської області графіки обмеження споживання електричної потужності, що були заплановані сьогодні 19 квітня з 18:00 до 22:00, не діятимуть.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

30 Травня, Четвер
29 Травня, Середа