<

Обоє – молодші сержанти: мама й син з Волині боронять Батьківщину в Князівській бригаді

09:49 | 13.05.2024 / Новини / , /
Перегляди
298
/ Коментарі відсутні

У волинській Князівській бригаді служать молодші сержанти Вікторія та Максим, які у житті поза війною є мамою та сином.

У них дуже схожі світло-сірі променисті очі. При зустрічі син ніжно обіймає матусю, хоча й намагається це робити по-чоловічому стримано. Про це йдеться на фейсбук-сторінці 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

Вікторія мріяла служити в армії продовж 15 років, але вдалося здійснити своє бажання лише чотири роки тому.

«Для мене важливо відчувати себе частиною чогось великого та важливого в Україні та в усьому світі. Звісно, нелегко, але рух вперед завжди додає сил», – каже військовослужбовиця.

Своїм прикладом вона не раз в житті навчала сина важливих речей. Щоб з дитинства хлопець полюбив книги, вони читали по черзі. Мама – п’ять сторінок і дві – син. Ніколи не підвищувала голос на сина, а навпаки, ласкавим словом намагалася виховувати.

«Був випадок, коли однокласники сина завели мову про те, як кого вдома називають під час сварки. Хлопці розказують, а мій Максим мовчить. Питають у нього, а він каже: мене не сварять, мене люблять! Це дуже важливо, особливо в наш час: відчувати дитину, її настрій, бажання та прагнення. І просто підтримувати», – розповідає Вікторія.

Через пів року після того, як Вікторія пішла служити в 14 бригаду, Максим теж став до її лав. Каже, що дуже хотів, аби служба була такою, де все чітко й зрозуміло.

В районні ведення бойових дій мамі й сину не часто доводиться зустрічатися, попри те, що служать в одній бригаді. Але короткі зустрічі потужно заряджають їх обох і додають сил боротися далі!
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Червня, Вівторок