Жителі Нововолинської громади продовжують здавати кров для військових та цивільних
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/423236980_992086302359863_7589541252688691515_n.jpg)
Цього тижня з Нововолинської громади довезли 27 донорів до відділу трансфузійної допомоги Волинського обласного центру служби крові у Володимирі.
Серед них 3 лікарів, 5 медичних працівників та 3 Почесних донора України: Мацьоха Ігор, Мацьоха Микола та Банюк Володимир, повідомляють на фейсбук-сторінці лікарні Нововолинська.
Жителів Нововолинської громади запрошують до резерву донорів крові. Резерв донорів формує в.о. завідувача лікарняним банком крові КНП «НЦМЛ» Вікторія Василівна. Телефон: 067 25 61 495.