<

Заступниця міського голови Нововолинська Вікторія Скриннік написала заяву про звільнення з посади

Цей запис опубліковано більш як рік тому
14:10 | 3.11.2022 / Нововолинськ / , /
Перегляди
5500
/ коментарі 2

Заступниця міського голови Нововолинська Вікторія Скриннік 2-го листопада написала заяву про звільнення з посади за власним бажанням.

Вікторія Скриннік з З-го грудня 2020 року працювала на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Нововолинської міської ради. Про дострокове припинення повноважень стало відомо на сесії Нововолинської міської ради 3-го листопада.

Міський голова Борис Карпус відреагував на відповідне звернення та зазначив, що щиро вдячний Вікторії за працю та вагомий внесок у розвиток Нововолинської територіальної громади. Проте, вона залишається у команді й буде працювати у виконкомі, але не на посаді.

Досвід роботи у Вікторії Скриннік тривалий. Починала роботу кур’єром Нововолинського міського суду, потім вивчилася на юриста. Працювала тривалий час у банківській сфері, потім зрозуміла, що треба рости – закінчила факультет підготовки професійних суддів у Харківській академії імені Ярослава Мудрого. Очолювала управління юстиції у Нововолинську, а потім була керівником Нововолинського відділу бюро правової допомоги.
коментарів: 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Липня, Субота