<

Залишив прив’язаним без їжі чотири дні: у Нововолинській громаді чоловік жорстоко поводився з тваринами

Цей запис опубліковано більш як рік тому
11:04 | 25.04.2023 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
3133
/ коментарів 5

На Великдень мешканці дачного кооперативу «Гірник» поблизу 5-ої шахти у Нововолинській громаді почули виття собаки, що доносилося з сусіднього будинку. Зайшовши у приміщення, небайдужі побачили прив’язаного до плити алабая, який без їжі пробув декілька днів.

Як додала дачниця, у тварини повипадала шерсть, а очі позапливали гноєм.

Голова дачного кооперативу «Гірник» Микола Павлович також був присутнім під час даної події. Алабаїв було двоє, один прив’язаний до плити в середині приміщення, інший – на дворі. Чоловік зазначив, що дивлячись на нещасних собак, не можливо було стримали сліз. Дачники вирішили одразу викликати правоохоронців.

Собаки знаходились у жахливих умовах на прив’язі були близько 4 днів без їжі та води. З’ясувалось, що горе-власник Ігор Л., проживає на дачах, раніше працював слюсарем, має інвалідність. Повідомляють, що соцслужби не навідували та не допомагали чоловіку.

Періодично йому кошти пересилають родичі ,які перебувають за кордоном. За ці гроші власник собак щоразу купує нових. Раніше небайдужі викупили у нього двох тварин, але після цього він придбав двох інших алабаїв та знову не доглядав їх.

“Собака одна досі лишилась на території подвір’я, наразі її підгодовують мешканці. Пес, на ім’я Оскар, був прив’язаний до плити на голодну смерть”, – додав Микола Павлович у коментарі.

Мешканка дачного масиву надіслала відео журналістам інтернет-видання БУГ. Вона розповіла, що один алабай досі у жорстокого власника.

“Його доїдають живцем кліщі. В іншого собаки було таке враження, ніби шкіра просто натягнута на скелет”, – розповіла дачниця.

Микола Павлович додав, що є жінка, яка хоче прихистити двох алабаїв, проте лікування обійдеться у чималу суму. Наразі з власником працює поліція, деталі згодом.

Фото собак, які пережили страшні тортури від свого горе-власника:
коментарів: 5
 1. Надіюсь що люди які забирають суку алабая беруть її не для розплоду?!БТреба брати ситуацію під контроль бо маю чуйку що *добрі люди * хочуть заробляти на ній гроші.

  • Взагалі-то, кожен судить по собі. Бачу, у вас якась психологічна травма, що ви не надто довіряєте людям. Можливо, ваша *чуйка* вас підводить? А ви не хочете забрати собі? Будете ЗАРОБЛяти!!!

  • Миколо, ти навіть слово “дебіл” правильно написати не знаєш як, а ше якісь пришелепкуваті заклики робиш.
   Не сорóм батька, дурню!

 2. Моя бабуся викупила у нього двох алабаїв
  Це була мама і доця
  Доцю вона віддала у добрі руки
  А мама залишилася в неї
  Вони також були в поганому стані звичайно не настількі поганому
  Ним вже дуже давно повинна була зайнятися поліція

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

23 Травня, Четвер
22 Травня, Середа