<

«Все залежить від того, яка ти людина»: Андрій Бокоч поділився зі студентами Нововолинського ЦПТО секретами упіху

22:03 | 4.05.2023 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
679
/ Коментарі відсутні

Найактивніші студенти та учні Нововолинського центру професійно-технічної освіти 3-го травня зустрілися з депутатом Волинської обласної ради, помічником нардепа Ігоря Гузя, головою наглядової ради ЦПТО Андрієм Бокочем, який поділився особистим досвідом успіху.

Під час заходу Андрій Бокоч розповів про свою громадсько-політичну діяльність, протестні акції, в яких брав участь, націоналістичні вподобання, депутатську діяльність на Волині, дружбу й співпрацю з Гузем та роботу на виборчому окрузі, який охоплює Нововолинськ і Володимир. А також він дав власні рекомендації щодо того, як стати успішною людиною та досягти поставлених цілей і бажань, не зважаючи на їх можливу амбітність. Окрім цього, депутат наголосив на тому, якими якостями потрібно володіти, аби досягти успіху.

Так, за словами Бокоча, найважливіші кроки на шляху до успіху – це зважений вибір професії, різносторонні захоплення та реалізація в обраній сфері. Однак, на його думку, найважливіше – в будь-якій ситуації залишатися людиною і ставитися до оточуючих так, якби ти хотів, щоб ставилися до тебе самого.

Депутат вважає, що успіху неможливо досягти без постановки конкретної цілі. Насамперед потрібно визначитись, чого ти хочеш добитися й ким стати в результаті. А потім спрямовувати усі свої зусилля й наполегливо йти до своєї мети, незважаючи ні на які труднощі й перепони.

За його порадою, навіть, якщо це дається дуже важко і не відразу, не можна опускати рук й здаватися, а необхідно пробувати ще і ще, стукати в усі двері й використувати усі можливості. Й врешті наполегливість й клопітка праця принесуть результат. Як приклад, Бокоч навів те, що став депутатом лише з 4-го разу.

“Перше: якщо ви хочете чогось досягти й стати громадсько-активними, то маєте ставити перед собою цілі й наполегливо, крок за кроком, своєю клопіткою працею йти до їх реалізації. Я з 4-го разу став депутатом. Спочатку балотувався в району раду Закарпатської області. Але програв тоді вибори. Потім двічі була поразка на виборах до Луцької міської ради. А вже в 2020 році врешті я таки став депутатом, але вже Волинської обласної ради. Як бачите, не зупинився, а таки досяг бажаного. Нехай не відразу, але все-таки зробив те, чого хотів.

Друге: фінанси не мають стояти на першому місці. Я розумію, що без грошей нікуди й без них неможливо прожити. Але це не має стати основною задачею. Бо тоді ви якусь частину бажаних заробітків досягнете й зупинитесь на цьому. Не будете прагнути більшого й рости. По-третє: треба виконувати свої обіцянки й дотримувати дане слово. Якщо сказав щось, то маєш це зробити. І своїм словом не треба на право й на ліво розкидуватися”, – наголосив Бокоч, звертаючись до активу навчального закладу.

Також депутат облради поділився своїм поглядом на розвиток молодіжної активності. Він порадив майбутнім будівельникам, кравцям і кухарям вагомо й свідомо обирати політичні вподобання, бути активними та якнайбільше спілкуватися з людьми.

“В 16 років я очолив одну із найбільших на Закарпатті обласну громадську організацію “Молодий рух”, в яку входило 180 членів. Потому познайомився з Чорноволом, який відіграв велику роль в моєму житті. А потім переїхав на Волинь і вже тут зрозумів, що за своїм політичним переконанням, я – націоналіст. Наразі це дуже актуально. Живу на Волині вже майже 20 років. Стільки ж часу – у команді з Ігорем Гузем, відколи познайомились ще студентами, ми обидва закінчили історичний факультет (політологія) Волинського університету імені Лесі Українки. Разом пройшли і ув’язнення в Республіці Білорусь, і Майдан-2004, і Революцію Гідності.

Я постійно в русі й весь час спілкуюсь з різними людьми. За майже 9 років поботи у теперішньому Володимирському районі, побував в усіх абсолютно населених пунктах округу №19 – навіть у найменших, де всього пару хат. По всякому буває, але я знаю для чого це мені і рухаюсь до цього”, – зазначив Андрій Бокоч.

Насамкінець депутат поспілкувався з учнями та студентами ЦПТО та відповів на питання, які їх цікавили.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22 Квітня, Понеділок
21 Квітня, Неділя