<

Волонтери з Нововолинська показали, як виглядає знищений росіянами Бахмут

Цей запис опубліковано більш як рік тому
19:11 | 16.01.2023 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
2431
/ Коментарі відсутні

Подружжя волонтерів Богдана та Рувім Синиці з Нововолинська показали, як виглядав Бахмут 26-го грудня 2022 року.

Постійні обстріли міста не вщухали ані на секунду. Місто зносять з лиця землі, не шкодуючи ні архітектурні пам’ятки, ні цивільні будинки, ні заводи, розбиваючи людські долі, пише Богдана у своєму фейсбуці.

“Об’їхати пів міста та його околиці без зв‘язку у момент, коли за це місто точаться бої – як мінімум це було шалено і дуже небезпечно, тому що прильоти супроводжували нас скрізь. Але ми знайшли потрібних нам бійців, усе їм передали.

Побували на полі, яке знаходилося менше, ніж за 2 км від лінії бойового зіткнення. Дякувати Богу, все пройшло благополучно”.

Волонтерка розповіла, що не могла стримати сліз, вона плакала коли побачила руїну з гарного міста. Плакала, бо помічала, які виснажені наші бійці на цьому напрямку. Коли бачила цивільних, в яких нема надії. І плакала, коли бачила дітей біля боєприпасів, які не здетонували.

“Жоден із нас, хто не побував на передовій, не може зрозуміти, що проживають на фронті наші бійці, якою дорогою ціною їм дається це. Ми бачимо лише фото чи відео. А для них це біль, втома, сирість, холод, обмороження, калюжі крові, щоденні контузії, оточення, наступи, смерть побратимів, жага життя, страх за рідних. Це їхнє сьогодення

А яке наше сьогодення? Знаю, що більшість уже звикли, розслабились і лише для масовки згадують про війну. Давайте не забувати про тих, завдяки кому ми не чуємо обстрілів, не тікаємо від прильотів і не вчимося розрізняти «приходи» та «виходи»”, – написала Богдана.

Дівчина закликає допомогти бійцям 24-ОМБр, 5-ї НГУ з Бахмутського напряму, які звернулись за допомогою. У них є декілька потреб.

Через тиждень знову до них поїдуть і потрібно терміново все закупити, а коштів не вистачає.

Волонтери просять про репост та допомогу.

ПриватБанк: 4149 4991 5859 8498 Синиця Богдана

МоноБанка: 5375 4112 0152 7095 https://send.monobank.ua/jar/A9SrYqBYNi

PayPal: bohdankagaleta14@gmail.com

MoneyGram/WesternUnionSynytsia Bohdana, Ukraine

Для переказів у Польщі (Santander Bank): 67 1090 2750 0000 0001 1892 9301(Oksana Kovalchuk)
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 Квітня, П’ятниця