<

Водійку, яка спричинила смертельну ДТП під Нововолинськом, покарали умовно

Цей запис опубліковано більш як рік тому
10:14 | 29.05.2023 / Нововолинськ / , /
Перегляди
2188
/ коментарів 8

Міський суд у Нововолинську ухвалив вирок, щодо покарання винуватиці смертельної ДТП у 2020 році. Водійка, яка виїхала на смугу зустрічного руху та зіткнулася з іншим авто, отримала умовне покарання.

Дорожньо-транспортна пригода трапилася ще 5-го квітня 2020 року на вулиці Панасівській, пишуть Волинські новини.

Водійка Opel Meriva Наталія В. не вибрала безпечної швидкості руху, була неуважною та виїхала на зустрічну смугу руху, де зіткнулася з ВАЗ 211540. Від отриманих внаслідок аварії травм водій ВАЗ загинув.

Про Наталію В. відомо, що вона є уродженкою Херсона, має інвалідність третьої групи та працює кейс-менеджеркою у ВОБФ “Карітас-Волинь”.

Під час розгляду справи обвинувачена підтвердила обставини вчинення нею ДТП. Жінка зауважила, що під час керування авто свідомість не втрачала. Вона просила вибачення у потерпілої, дружини загиблого, зазначивши, що перераховувала їй кошти та має намір робити це і надалі. Просила суд не призначати їй покарання у виді позбавлення волі.

Однак дружина загиблого все-таки була переконана, що обвинуваченій варто призначити максимальне покарання у виді позбавлення волі з позбавленням права керування на максимальний строк. Водночас потерпіла зауважила, що обвинувачена повністю відшкодувала витрати на похорон 20 тисяч гривень. Загалом же на час судового засідання винуватиця смерті чоловіка відшкодувала 200 тисяч гривень.

Проте потерпіла оцінила свої душевні страждання у 20 тисяч доларів у гривневому еквіваленті, оскільки вона не працює та ще не досягла пенсійного віку, а утримував її чоловік. Тож тепер у неї відсутні кошти для життя. У страховій компанії їй повідомили, що для відшкодування потрібна копія вироку суду. Також жінка зазначила, що їх автомобіль відновленню не підлягає.

Представники Феміди, обираючи міру покарання для винуватиці ДТП, дійшли висновку, що її перевиховання можливе без ізоляції від суспільства. Зокрема вони врахували інвалідність обвинуваченої, її позитивну характеристику, добровільно відшкодовані кошти потерпілій та клопотання-звернення колективу ВОБФ «Карітас-Волинь».

В підсумку реальний термін у п’ять років з позбавленням права керувати транспортними засобами на три роки суд замінив трьома роками випробувального терміну.
коментарів: 8
  1. Читаємо уважно основне “…виїхала на зустрічну смугу руху …водій ВАЗ загинув !!! …отримала умовне покарання. …перераховувала їй кошти… обвинувачена повністю відшкодувала витрати на похорон + 200 тисяч гривень…. потерпіла оцінила свої душевні страждання у 20 тисяч доларів !!!!!!”
    Шановні українці, знаєте чому у нас війна ? Тому що суспільство, цинічне, аморальне, корумповане, яке готове продати рідну мати.

  2. Хай процвітає наш суд, найгуманніший у світі! Совість не мучить, Наталія Борисівна?

  3. В якій країні ще можна спокійно відправляти людей на той світ і не понести покарання?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 Липня, П’ятниця
18 Липня, Четвер