<

Вільний мікрофон: що думають мешканці Нововолинська про продовження карантину

Цей запис опубліковано більш як рік тому
19:17 | 20.06.2020 / Нововолинськ / , /
Перегляди
17
/ коментарів 9

100 днів Україна на карантині через пандемію COVID-19. Його дію Уряд продовжив до 31-го липня і частина пом’якшень, які мали б відбутися, Волинської області не торкнулися.

Щодня МОЗ подає статистику захворюваності на коронавірус і за їхніми даними, вона зростає. Проте людям набридло.

Вийшовши на вулиці Нововолинська, розуміємо, що всі стомилися від карантину. Рідко можна зустріти нововолинця у захисній масці, молодь живе звичним життям і дедалі частіше чути слова, що ситуація, в якій опинився весь світ та Україна є створеною штучно.

БУГ вирішив з перших вуст дізнатися у мешканців Нововолинська, що вони думають про продовження карантину, чи дотримуються його вимог, чи слідкують за статистикою поширення COVID-19 та чи вважають його “фейком”.

Настрої нововолинців – у відео інтернет-видання «БУГ».
коментарів: 9
  1. як сказано в масці ходити значить треба в масці ходити….як скаже Зе йому “п’яту точку” цілувати значить треба цілувати…)))) головне робити що скажуть і ні в якому разі не думати..бо це для держави пагубно)

  2. Ніхто ще так не порушував права людей в Україні, як цей уряд з цим безглуздим карантином.

  3. зайшов нещодавно в повязці в атб (тільки тому що там решта також в пов’язках) то так швидко ще зроду не скуповувався та не розраховувався)) та в ній у спеку взагалі неможливо, прийміть співчуття ті кому доводиться носити її цілу зміну..

  4. В Польші, у Варшаві, ходять поодинокі люди у масках. В магазинах екрани, але продавці без масок. А ви носіть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 Травня, Середа