<

В Бодро клінік в Нововолинську роздробили унікальний камінь у нирці

Цей запис опубліковано більш як рік тому
19:36 | 21.06.2023 / Нововолинськ / /
Перегляди
2540
/ Коментарі відсутні

Минулого тижня лікарі Бодро клінік, що у Нововолинську, провели унікальну операцію по дробленню каменю в нирці.  

Особливість операції полягала в тому, що камінь не можливо було побачити на рентгені. А його незвичайна форма спочатку навіть ставила під сумніви його наявність.  

«Це був унікальний випадок по дробленню каменю, – розповідає директор Бодро клінік, хірург Сергій Крижановський, – тому що після обстеження, ми поставили попередній діагноз “камінь правої нирки” і відправили пацієнта на рентген підтвердити цей діагноз. Але рентген не виявив жодної патології. Справа в тому, що розташування каменю було дуже специфічним. Але урологи  Бодро клінік вирішили перевірити все ще раз і це було правильно. Адже якщо би ми відпустили пацієнта додому — вже наступного дня він би потрапив до лікарні у гіршому стані».  

Хочеться нагадати, що відтермінування дроблення каменю, після того, як він вже застряг і не виходить, може бути фатальним. Адже це може зруйнувати нирку, і її потрібно буде видаляти  

Чи існують зараз сучасні методи дроблення каменю, щоб не робити хірургічне втручання?  

Звісно, в нашій клініці ми застосовуємо найсучасніший методи дистанційної чи контактної літотрипсії. Дистанційна літотрипсія – це метод дроблення каменів у сечоводах і нирках без розрізу шкіри.  

Які переваги цього методу, яким ви роздробили цей унікальний камінь?  

Цей метод не вимагає втручання в організм, а також наркозу, адже використовується ударна хвиля, яка через шкіру за допомогою точного наведення попадає прямо в камінь. Ну і відповідно розбиває його.  

Цей метод є не тільки ефективним, а й економічно вигідним, тому що передбачає коротку післяопераційну реабілітацію. Якщо немає ускладнень, вже в день процедури пацієнт може повернутися додому.  

Які поради ви можете дати людям, щоб уникнути утворення каменів в нирках?  

Для цього є спеціальна програма, яку ми використовуємо в Bodro clinic. Вона спрямована індивідуально на конкретного пацієнта і дає хороші результати.  

Також ми рекомендуємо приїхати до наших урологів, якщо вам знайшли камінь. Адже наші спеціалісти зможуть підібрати метод лікування, який підходить саме вам.

Телефон для запису: 067 384 76 78.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22 Липня, Понеділок