<

Уже забезпечено 50% потреб споживання: мер Нововолинська повідомив про ситуацію з електроенергією

Цей запис опубліковано більш як рік тому
09:36 | 25.11.2022 / Нововолинськ / /
Перегляди
2954
/ коментарі 2

Станом на ранок 25-го листопада в Україні уже забезпечено 50% потреб споживання в країні. Є обережний оптимізм, що електрику побутовим споживачам у Нововолинську подадуть ближче вечора.

Про це повідомив міський голова Нововолинська Борис Карпус.

Українські атомні станції поступово набирають потужність. Уже забезпечено 50% потреб споживання в країні. Найголовніше, що об’єкти критичної інфраструктури – підключені. Тобто вода, тепло буде в оселях мешканців, каналізація теж працюватиме. Але енергетики продовжують роботи цілодобово, що якнайшвидше ліквідувати наслідки російських терористичних обстрілів. Є обережний оптимізм, що електрика побутовим споживачам буде подана ближче вечора.

“Хочу нагадати, що через чергову ракетну атаку в енергосистемі відбулася аварія. Були уражені важливі енергетичні обʼєкти. Спрацювала автоматика. Після таких аварій відновлення триває довше, ніж коли відключення здійснюють диспетчери. АЕС після вимушеної зупинки повертаються в робочий режим повільно – це технологічна необхідність”, – зазначив Карпус.

Графіків відключення наразі немає, бо ситуація з потужністю постійно змінюється. Не здаємося! Нас оберігають ЗСУ, цілодобово для нас трудяться енергетики, АЕС відновлюють роботу – очікуємо покращення ситуації. Вистоїмо!
коментарів: 2
  1. Львівщина, Франківщина, Закарпаття, Одеська та інші області на ранок мали графіки відключень!!! Волинь графіки не оголошує, це і викликає недовіру до влади, до обленерго.

  2. 25.11.22. в 09:30 провулок Березовий відключено світло зараз 22:30 світло так і не включили пройшло більше 12 годин, в квартирах холод є маленькі діти … , ми розуміємо що йде війна , але коли дивишся що в ресторані є світло (дають по лінії і майже не відключають біля молокозаводу..) а твоі діти в холоді і темноті , наштовхує на різні думку пане мер…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Лютого, Неділя