<

Уродженка Нововолинська організовує у Польщі вуличні концерти на підтримку ЗСУ, вже вдалося зібрати 86 тис. грн

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:10 | 17.08.2022 / Нововолинськ / , /
Перегляди
1717
/ Коментарі відсутні

Уродженка Нововолинська Майя Скриннік, яка до 24-го лютого мешкала у Києві, регулярно організовує у Польщі вуличні концерти української пісні. У них беруть участь жінки та діти з різних куточків України, які також були змушені покинути Неньку, втікаючи від війни.

Дівчина вирішила поділитись своєю історією, можливо, це слугуватиме стимулом для українців не покладати рук, а допомагати нашій армії усіма можливими шляхами.

За 5 концертів, які Майя організувала з травня, вдалось зібрати 86 500 гривень. У «колективі» є постійних 3 учасники, всі інші змінюються, бо хтось повертається додому, хтось приїжджає, але усі мають одну ціль – допомогти, тож з радістю відгукуються.

“Хочеться перелічити міста, жителі яких мають активну громадянську позицію і подякувати дівчатам з Києва, Харкова, Рівного, Нових Санжар (Полтавська область), м.Липовець (Вінницька область), смт. Ладан (Чернігівська область), смт.Покровське (Дніпропетровська область), с.Оженин (Рівненька область), м.Нікополь (Дніпропетровська область), м. Жидачів (Львівська область) та землякам з Нововолинська”, – говорить дівчина.

Долучились до волонтерської справи й дітки з Нововолинської громади. Керівники Центру дитячої та юнацької творчості і Палацу культури на День Української Державності організували плетіння патріотичних браслетів. 200 браслетів передали до Польщі та дарували кожному, хто жертвував кошти під час концертів. Ця ідея дуже сподобалась полякам.

Кошти, зібрані на виступах, передали волонтерським організаціям. Є серед них Нововолинська – “Укриття”, яка купила за допомогою цих вкладень авто, на черзі ще генератор.

“Горджусь цією співпрацею та дякую В’ячеславу Пащуку і його команді за активну позицію та організацію волонтерів, адже кожен з нас – це невіддільна ланка життєдайного ланцюжка.

Закликаю кожного підтримувати нашу армію усіма можливими шляхами! Мінімальна допомога кожного з нас – це велика перемога нашого народу! Слава Україні!”, – додала Мая.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

23 Липня, Вівторок
22 Липня, Понеділок