Уродженець Нововолинська, футболіст Артем Федецький став радником голови Волинської ОВА
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/img_20221101_220054_200_copy_1024x684.jpg)
Начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко призначив своїм радником на громадських засадах з питань молоді, фізичної культури та спорту уродженця Нововолинська Артема Федецького
Про це повідомляють на сайті Волинської ОВА.
Артем Федецький – футболіст, правий захисник луцького «Вотрансу». Виступав також за клуби «Шахтар», «Карпати» і «Дніпро», грав за збірну України, володар Кубка УЄФА та волонтер.
Може ,,радник,,порадить зайнятися спортом!!!
Нажаль скурвлять Фєдю.
А так то був непоганий хлопчина