У Нововолинську зустріли тіла чотирьох Героїв, загиблих на війні
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_5463078090344350737_y.jpg)
20-го листопада Нововолинськ зустрів чотирьох Героїв: нововолинців Артемія Голодюка, Віктора Глинюка, Володимира Поліху та Віктора Крутія з Поромівської громади.
На майдані Незалежності відбулась панахида. Після панахиди Артемія Голодюка та Віктора Глинюка проведуть до Свято-Духівського Собору. Прощання з Героями розпочнеться о 13:00.
Чин погребіння на Алеї слави Героїв (кладовище в районі 2-ї шахти).
Героя Володимира Поліху проведуть до його будинку на вулиці Сірка, 5. Панахида відбудеться у Свято-Покровському храмі (біля ринку). Початок – об 11:00. Чин погребіння на Алеї слави Героїв. Героя Віктора Крутія проведуть в рідне село Поромів, де відбудеться панахида та погребіння.
Висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким загиблих Героїв! Вічна пам’ять