<

У Нововолинську з магазину «Аврора» викрали термінал: поліція відкрила кримінальне провадження

12:34 | 16.06.2026 / Нововолинськ / , , / 1 коментар

У центрі Нововолинська невідома особа вчинила крадіжку майна з торгового закладу. За даним фактом правоохоронці розпочали досудове розслідування.

Про це БУГу стало відомо з ухвали суду.

Інцидент трапився 6-го червня 2026-го року близько 12:07 у магазині ТМ «Аврора», що розташований на бульварі Шевченка, 28. За інформацією правоохоронних органів, зловмисник, скориставшись вільним доступом, таємно викрав із прилавку мобільний термінал марки Zebra TC27, який перебував у користуванні.

Своїми діями крадій завдав ТзОВ «Вигідна покупка» майнової шкоди.

За цим фактом 6 червня 2026 року відомості було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Справу кваліфіковано за ч. 4 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану).

Наразі поліція встановлює особу зловмисника та всі обставини злочину.

Якщо ви володієте інформацією, яка може допомогти слідству, просимо повідомляти про це на лінію «102».


один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Червня, Вівторок