<

У Нововолинську з бюджету виробникам FPV-дронів відшкодовуватимуть витрати

10:35 | 29.05.2024 / Нововолинськ / , /
Перегляди
470
/ коментарі 2

У Нововолинську розробляють механізм компенсації з бюджету громади частини витрат на виробництво FPV-дронів для військових.

Витрати компенсовуватимуть фізичним особам, які зареєстровані у Нововолинській громаді, та виготовляють безпілотні літальні апарати для ЗСУ.

Міський голова Борис Карпус розповів на Дні депутата, що це ініціатива Житомирської міськради, яка вже у них працює. Вони запровадили такий інструмент, як відшкодування вартості виготовлення FPV-дрона, Нововолинська міськрада переймає цей досвід.

Після тестування дрону, з інженером, який його виготовив, міською радою та військовою частиною укладатимуть тристоронній договір.

Після передачі літального апарату військовій частині, кошти перераховуються на банківський рахунок виробника.

Компенсовуватимуть з бюджету міської громади 6 000 гривень за один FPV-дрон.

FPV-дрон та його роль у війні

Масове застосування FPV-дронів у бойових діях між українськими та російськими силами, кардинально змінило картину сучасної війни.

Вдале застосування одного або декількох дешевих дронів може знищити техніку вартістю мільйони доларів.

Про це свідчать безліч відео бойового застосування таких безпілотників на фронті.

Військові використовують FPV-дрони у ролі камікадзе з різними бойовими частинами, а також для скидів боєприпасів на противника після чого безпілотник повертається. Такі безпілотники активно використовуються під час війни росії проти України. У навчених руках FPV дрони-камікадзе є високоточною зброєю, яка здатна уражати різну броньовану техніку і знищувати особовий склад ворога.

Фото на головній – ілюстративне, автор – Суспільне
коментарів: 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 Червня, Середа
18 Червня, Вівторок