<

У Нововолинську відбувся новорічний турнір з футзалу

11:17 | 5.01.2024 / Нововолинськ / , /
161

Шість команд з Волині та Львівщини взяли участь у новорічному турнірі з футзалу серед юнаків 2015 року народження і молодших. Змагання проходили 4-го січня у Будинку спорту СОКу «Шахтар» у Нововолинську.

Серед учасників – команди з Нововолинська, Благодатного, Володимира, Сокаля та Соснівки, повідомляють на сторінці Нововолинськ Спорт у фейсбуці.

У фіналі змагалися вихованці дитячо-юнацьких шкіл з Благодатного та Володимира. Переможцями турніру стали володимирчани. Футболісти з Благодатного посіли друге місце. Позаду них – команда «Рочин-ДЮСШ-2» (Соснівка).

На четвертому місці – «Рух» (Сокаль). На п’ятому і шостому місцях – «Шахтар-Нововолинськ-1» та «Шахтар-Нововолинськ-2».

Кращими гравцями турніру стали: Мацьоха Стас (ФК «Шахтар-Нововолинськ-2»), Романюк Артем (ФК «Шахтар-Нововолинськ-1»), Гуцуляк Денис («Рух»), Підгурський Давид («Рочин-ДЮСШ-2»), Максимук Марк (ДЮСШ (Володимир)), Кузьмич Артем (ДЮСШ (Благодатне)).

Бартош Слава (ДЮСШ (Благодатне)) отримав приз глядацьких симпатій.

Переможців та призерів нагородили кубками, медалями та грамотами.