У Нововолинську в лікарні облаштували бібліотечний куточок для військових
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/337101861_160868499830567_3599586241623810851_n.jpg)
У Нововолинську в травматологічному відділенні міської лікарні облаштували бібліотечний куточок.
Про це повідомляють на фейсбук-сторінці медзакладу.
З ініціативою “Книга для захисника” завітали у КНП “НЦМЛ” студенти Нововолинського електромеханічного коледжу Кирило Сіренко, Валерія Половнікова, Артур Войтович.
Військові, які проходять лікування та реабілітацію, зможуть почитати книги. А в знак подяки за те, що для нас захищають країну, студенти лишили теплі слова.