У Нововолинську триває Всесвітній тиждень імунізації
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/278936666_1065361014016437_4720191163649778775_n-1030x578-1.jpg)
Вакцинація – залишається єдиним ефективним методом убезпечити себе та своїх дітей від тяжких захворювань. Імунізацію у Нововолинську можуть пройти мешканці громади та внутрішньо переміщені особи.
За два місяці війни понад 100 дорослих переселенців отримали щеплення від COVID-19, майже 60 внутрішньо переміщених діток вакцинувалися відповідно до календаря щеплень, повідомляє міська рада.
На сьогодні Нововолинський центр первинної медико-санітарної допомоги забезпечений вакцинами від захворювань, які входять у Національний календар щеплень: туберкульозу, поліомієліту, дифтерії, кашлюка, правця, кору, гемофільної інфекції, краснухи, епідемічного паротиту.
Відсутня лише вакцина від гепатиту В. Вакцини – європейського виробництва. Також в амбулаторіях ЗПСМ №2 та №3 проводять щеплення від коронавірусної хвороби.
Записатися до сімейного лікаря, педіатра або отримати додаткову інформацію можна у кол-центрі медзакладу : 0977738260.