У Нововолинську провели шаховий турнір
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/423236338_355922027288954_717135174814402991_n.jpg)
27-го січня у Нововолинському центрі дитячої та юнацької творчості пройшов шаховий турнір серед гуртківців-початківців. Участь взяли 10 школярів.
Перше місце виборола Кришталь Ангеліна. Другим був Сабівчак Данік, а третім став наймолодший учасник Гах Давид, інформують на фейсбук-сторінці Нововолинськ Спорт.
До слова, такі турніри у Нововолинському центрі дитячої та юнацької творчості будуть проводити щомісяця.
За словами викладача Олега Савчака, це дасть можливість підвищувати майстерність юних спортсменів, щоб у майбутньому діти показували чудові результати на районних чи обласних турнірах.