<

У Нововолинську проведуть «День сім’ї»

12:10 | 26.05.2025 / Нововолинськ / /
Перегляди
327
/ Коментарі відсутні

1-го червня у Міжнародний день захисту дітей, в Нововолинську відбудеться благодійний сімейний фестиваль під назвою «День сім’ї».

Про це повідомили на фейсбук-сторінці міста.

Метою цього заходу є збір коштів на лікування трирічного Данилка Гончарука, в якого діагностували злоякісну пухлину головного мозку. Хлопчик проходить курс хіміотерапії у Польщі. Далі на Данилка чекає тривале дороговартісне лікування в італійській клініці. Сім’я хлопчика просить небайдужих допомогти зібрати необхідну суму. Разом ми можемо зберегти життя цій дитині.

У неділю, 1-го червня, з 13:00 і до 20:00 на бульварі Шевченка та на майдані Незалежності триватимуть різноманітні заходи: майстеркласи, квести, конкурси, змагання, гутірки, ярмарок виробів місцевих виробників. Розпочнеться дійство зі святкової ходи єдності та спільної молитви.

У рамках фестивалю відбудуться традиційні змагання «Забіг у повзунках» і «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

Протягом дня діятиме благодійна лотарея. Головний приз – електросамокат.




Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Липня, Неділя
19 Липня, Субота