У Нововолинську чоловік із ножем напав на військових ТЦК: один із них у важкому стані
12-го серпня у Нововолинську під час проведення заходів оповіщення військовослужбовцями Володимирського РТЦК та СП спільно з представниками Національної поліції стався напад на військовослужбовців.
Про це повідомили в оперативному командуванні «Захід».
Унаслідок нападу один військовослужбовець отримав ножове поранення черевної порожнини та був госпіталізований. Наразі його стан оцінюється як важкий, медики надають необхідну допомогу.
Другий військовослужбовець отримав ушкодження руки. Після надання медичної допомоги його стан задовільний.
В ОК «Захід» зазначили, що військовослужбовці, які виконували завдання у складі групи оповіщення, мають досвід участі у бойових діях. До проходження служби у ТЦК та СП їх перевели за станом здоров’я.
«Ми відкриті до повної співпраці з правоохоронними органами та зацікавлені у всебічному й об’єктивному встановленні всіх обставин цієї події», – йдеться у повідомленні.
Також в ОК «Захід» зазначили, що вдячні Представнику Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області за сприяння та підтримку у з’ясуванні всіх причин і обставин ситуації.
Нападника працівники поліції затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі проводяться слідчі дії.

Насправді невідомі особи у формі напали на чоловіка, а той захищав своє життя як Стрерненко.