<

У нововолинському ліцеї онлайн навчатимуться діти, які виїхали за кордон

12:50 | 27.09.2023 / Нововолинськ / , , , /
Перегляди
624
/ Коментарі відсутні

У Нововолинському ліцеї №3 дистанційно викладатимуть «українознавчий компонент» для школярів, які через повномасштабне вторгнення виїхали за кордон.

Про це розповіла Суспільному начальниця обласного управління освіти і науки Наталія Матвіюк, згідно з наказом МОН від 21.08.2023 № 1022, в онлайн форматі в обраних школах навчатимуть тих дітей, котрі одночасно навчаються і в країні перебування, і в Україні.

Наталія Матвіюк зазначила, що ліцеї обирали за принципом місця розташування (по одній школі в районі) та наявності технічної спроможності для викладання предметів онлайн.

У рамках всеукраїнського освітнього проєкту до списку у Волинській області ввійшли такі заклади:

  • Нововолинський ліцей № 3 (місто Нововолинськ, Володимирський район);
  • “Добренський ліцей” (село Добре, Камінь-Каширський район);
  • Луцький інституційний ліцей № 8 (місто Луцьк, Луцький район);
  • Ліцей № 1 м. Ковеля (Ковельський район).

Наразі класи у цих ліцеях, додала посадовиця, формуються. У кожному класі може бути не менш як 15 учнів. Аби школяр вивчав “українознавчий компонент”, батьки мають самостійно звернутися до контактних осіб, які відповідають за дистанційне навчання. Цю інформацію можна дізнатися за посиланням.

Зі слів Матвіюк, наразі МОН уже затвердило навчальний план: шість годин на тиждень для учнів 1-4 класів, від шести до восьми годин — для учнів 5-9 класів, вісім годин на тиждень для учнів 10-11 класів. Також передбачено години для індивідуальних занять і консультацій.

“Це націлене на те, щоб полегшити навчання дітей, які навчають за кордоном і щоб діти не повністю засвоювали нашу програму, а лише ті предмети, які не викладаються за кордоном і не можуть бути переведені до атестата”, — сказала вона.

Згідно з розробленим типовим навчальним планом, у переліку є такі предмети: “Українська мова”, Українська література”, “Я досліджую світ”, “Історія України”, “Всесвітня історія”, Основи правознавства”, “Географія”, “Громадянська освіта”, “Захист України”.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 Лютого, Четвер
28 Лютого, Середа
21:25
13
1
«Вибори та ІПСО» - Тарас Завгородній