<

У Нововолинській лікарні відкрили гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу

Цей запис опубліковано більш як рік тому
14:02 | 30.06.2023 / Нововолинськ / /
Перегляди
713
/ Коментарі відсутні

У Нововолинській лікарні відкрили гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу для жінок, які постраждали від гендерно обумовленого насильства.

У жіночій консультації розпочав функціонувати гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу. Тут безкоштовно і конфіденційно кваліфіковану медичну і психологічну допомогу можуть отримати місцеві та жінки, які змушені були переїхати до регіону через війну, і які постраждали від гендерно-обумовленого насильства. Він доступний також і для людей з інвалідністю, оскільки має спеціальне гінекологічне крісло-трансформер для маломобільних жінок.

Варто зауважити, у даному кабінеті буде здійснюватися прийом не лише жінок, які постраждали від насильства, а й усіх пацієнток жіночої консультації.

Реалізувати проєкт вдалося завдяки ГО «Розвиток Волині», Український Жіночий Фонд та БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї», Фонду ООН у галузі народонаселення, Міністерству закордонних справ Данії, Європейському Союзу, Франції та Міністерству закордонних справ Республіки Корея.

Кабінет оснащений сучасною технікою та необхідними медичними засобами. Медико-психологічну допомогу надаватимуть кваліфіковані лікарі-гінекологи.

Кабінет працюватиме цілодобово, конфіденційно та безкоштовно.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Липня, Неділя
20 Липня, Субота