<

У Нововолинській громаді підтримали проєктну пропозицію Агенції регіонального розвитку Прибужжя «Культурний шлях»

Цей запис опубліковано більш як рік тому
20:48 | 9.11.2022 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
770
/ Коментарі відсутні

Проєктну пропозицію Агенції регіонального розвитку Прибужжя «Культурний шлях» щодо розвитку культури у Нововолинській громаді підтримано.

На даний час такої програми у громаді немає, а заходи, які стосуються культури, прописані у програмі соціально-економічного розвитку, – йдеться на фейсбук-сторінці Агенції регіонального розвитку Прибужжя.

“Ми впевнені, що дана галузь потребує більшої уваги і потрібна українцям саме в час війни, коли треба захищати і посилювати українську культуру. Тому існує потреба розробити місцеву програму з розвитку культури”, – зазначається у дописі.

Проєкт буде реалізовано в 7 етапів, під час яких буде створено робочу групу зі створення програми, відвідано інші міста, де реалізується програма з розвитку культури, для вивчення досвіду, залучено експертів, проведено аналіз і напрацьовано пропозиції до міської програми. Програма пройде обговорення, буде висвітлена у ЗМІ.

Більше повідомлять згодом.

Проєкт Агенції регіонального розвитку Прибужжя «Культурний шлях» отримав підтримку конкурсу малих адвокаційних грантів, який проходив в рамках реалізації проєкту «Підтримка діяльності громадського сектору Волині у період нових викликів та потреб», що реалізовує Волинський Інститут Права за підтримки National Endowment for Democracy.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 Червня, П’ятниця
13 Червня, Четвер