<

У Благодатному провели акцію на підтримку військовополонених

19:33 | 22.06.2026 / Нововолинськ / , / Коментарі відсутні

21-го червня у Благодатному Нововолинської громади відбулася акція та автомотопробіг на підтримку безвісти зниклих і полонених українських військовослужбовців.

Захід об’єднав родини Захисників, небайдужих мешканців громади та всіх, хто прагне підтримати тих, чиї рідні досі не повернулися додому, повідомили на сторінці громади у фейсбуці.

Учасники прийшли на захід із плакатами та фотографіями Героїв. Кожен присутній мав змогу виступити й нагадати про важливість не втрачати надії.

Після цього присутні долучилися до автопробігу, до якого також приєдналися мотоциклісти та велосипедисти. З державними прапорами України колона проїхала вулицями селища, нагадуючи кожному про тих, хто досі не повернувся додому.

Акція стала символом єдності, підтримки та незламної віри в повернення всіх українських військових додому. Захід ініціювали волонтерки Марія Баранова та Олена Данила.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22 Червня, Понеділок