У 44-річного жителя Нововолинська виявили підроблене посвідчення УБД
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_1709.jpg)
4-го грудня у Нововолинську під час проведення дільничними офіцерами поліції профілактичної бесіди із 44-річним місцевим жителем, чоловік для засвідчення особи надав посвідчення учасника бойових дій.
Під час перевірки документу поліцейські виявили ознаки його підробки – сумніви викликала кустарним способом вклеєна фотокартка, про це повідомляє пресслужба поліції Волині.
На місце прибула слідчо-оперативна група поліції, підозрілий документ вилучили. Його направили на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС.
За цим фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України. Йдеться про використання завідомо підробленого документа.
Правопорушнику загрожує, зокрема, до двох років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.