<

Створили ще одну Благодійну їдальню на 15-му мікрорайоні в Нововолинську

Цей запис опубліковано більш як рік тому
16:47 | 22.11.2022 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
1882
/ коментарі 2

22-го листопада відбулось відкриття нової Благодійної їдальні на 15-му мікрорайоні у Нововолинську. Тут годуватимуть гарячими обідами одиноких людей похилого віку, внутрішньо переміщених осіб та тих, хто опинився в скрутних життєвих обставинах.

Як розповіла організаторка та волонтер Марина Єлева, Благодійна їдальня працюватиме з 12 годині, мешканці від першого грудня зможуть прийти сюди зі своєю тарою та взяти смачний обід.

Дана ініціатива спрямована на те, щоб підтримати усі незахищені верстви населення, враховуючи складні економічні обставини та ріст цін на продукти.

Коли прогнозуватимуть морози, у приміщенні також працюватиме пункт обігріву. Створення ще одної Благодійної їдальні відбулось за підтримки міського голови Бориса Карпуса, міської ради та УЖК-1.

Техніку надали організація «Нововолинськ Help», благодійний фонд «Карітас Волинь». Марина Єлева зазначила, що усе необхідне для роботи у них є, очікують лише закінчення ремонтних робіт.

Зазначимо, що 21-го листопада, вночі, невідомі потрощили плитку на сходах нової Благодійної їдальні на 15-му мікрорайоні у Нововолинську. У результаті волонтери змушені перенести початок її функціонування на перше грудня та знову робити ремонт.
коментарів: 2
  1. Молодці!
    Людям, які переживають скруту, треба допомагати. Це запорука майбутнього успіху нашої Країни

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

28 Лютого, Середа
21:25
8
1
«Вибори та ІПСО» - Тарас Завгородній